Shopos a töltőállomáson

Shop eladó

A Shellnél szeretünk vendégként bánni vevőinkkel. Ezért ha minden helyzetből és minden emberből szereted kihozni a legjobbat, jól kommunikálsz, megbízható és mosolygós vagy, valamint fontos számodra a vevőigények minél magasabb szintű kiszolgálása, akkor biztos, hogy ez a munka Neked való.

Érdekes és izgalmas feladatok várnák rád:

  • fizetési tranzakciók lebonyolítása
  • pénztárgép kezelése
  • sokszínű promóciós termékek ajánlása
  • árufeltöltés
  • a shop tisztán tartása
  • a Shell előírásai szerinti munkavégzés betartása

Profi munkádért cserébe stabil munkalehetőséget, rugalmas munkabeosztást és izgalmas fejlődési lehetőséget biztosítanak üzemeltető partnereink, mint munkáltatók.

Kútkezelő munkatárs az előtető alatt

Kútkezelő

Olyan munkát keresel, amit könnyedén hozzáigazíthatsz a napi ritmusodhoz? Kiegészítő munkát keresel, de még soha nem dolgoztál töltőállomáson? Semmi gond, mindent megtanulhatsz majd tapasztalt kollégáidtól és üzemeltető partnereink is sok jótanáccsal látnak majd el! Ha szereted a kihívásokat és a csapatjátékot, jól kezeled az embereket, akkor ebben az állásban biztosan jól érzed majd Magad!

Legfontosabb feladatod a vevőkiszolgálás lesz, mert fontos, hogy a Shell állomásokon a vevők mindig vendégként érezhessék magukat.

Mivel járulhatsz ehhez hozzá?

  • üzemanyagok, kenőanyagok aktív értékesítésével
  • egyéb szolgáltatások pl. szélvédőmosás, olajszint-mérés, keréknyomás-ellenőrzés aktív ajánlásával
  • udvarias viselkedéssel és kiszolgálással
  • az előtető tisztán tartásával

Kiváló munkádat üzemeltető partnereink számtalan formában értékelik majd: stabil munkalehetőség, rugalmas munkabeosztás és izgalmas fejlődési lehetőségek várnak Rád.

Állomásvezető a töltőállomáson

Állomásvezető

Vannak vezetői képességeid? Szereted a kihívásokat? Tudod, hogyan kell motiválni egy csapatot? Szeretsz értékesítési területen dolgozni? Ha a válaszod igen és ezt eddigi munkatapasztalataiddal alá is tudod támasztani, akkor mindenképp jelentkezz ilyen állásra!

Téged keressük, ha minimum középfokú végzettséggel és felhasználói szintű számítógépes (MS Office, Excel) ismeretekkel rendelkezel, már van kiskereskedelmi tapasztalatod, tudsz és szeretsz munkát szervezni és embereket motiválni.

Főbb feladatai lesznek többek között:

  • a töltőállomás és teljes csapatának vezetése
  • a legjobb vásárlói kiszolgálás biztosítása
  • az értékesítési tervek megvalósítása

Kreativitásodra számítunk a promóciók hatékony bevezetésénél, pontosságodra pedig az árurendelés során.

Üzemeltető partnereink, mint munkáltatók cserébe hosszútávú munkalehetőséget, nagyfokú önállóságot az állomási csapat vezetésében, folyamatos fejlődési lehetőség és üzemanyag vásárlási kedvezmények.

Tájékozódj a legújabb állásajánlatokról és add be jelentkezésedet még ma a Neked legmegfelelőbb állásra!

További Információ A Karrier Menüpont Alatt

Gyakori kérdések

Itt megtalálod a Shell karrier és jelentkezési folyamatával kapcsolatos gyakran ismételt kérdésekben a választ.

Igaz történetek

A töltőállomáson dolgozók tudják legjobban, hogy miért szeretnek a Shellnél dolgozni. Ismerkedj meg néhányukkal kicsit jobban!